درباره ما

شرکت آینده سازان مکان مبنای آریا با برند “آما”  از سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را با رویکرد ارتقاء علمی و تجربی مطالعات جغرافیایی و سنجش از دور و با بهره گیری از تخصص های جغرافیا، نرم افزار، مهندسی نقشه برداری، کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و مدیریت شهری و منطقه ای فعالیت خود را آغاز کرد. چندی نگذشت که این هلدینگ با تجارب و مهارت های کارشناسان خود و ارتباط با اساتید برجسته دانشگاه ITC هلند و  اتحادیه اروپا در قالب دوره GEONETC موفق به اجرای تکنیک نقشه برداری هوایی و سه بعدی سازی عوارض با استفاده از پرنده های بدون سرنشین شد.

ارائه خدمات مشاوره، پژوهش، آموزش و اجرای انواع پروژه های فیلمبرداری،  عکسبرداری و نقشه برداری هوایی، تولید انواع مدل های سه بعدی، ارائه عکس های ارتوفتو، تعیین حجم معادن، پیاده سازی پایگاه داده سیستم های اطلاعات جغرافیایی(GIS)، تهیه و آنالیز انواع تصاویر ماهواره ای، مطالعات اکتشافات معادن، مستندسازی پروژه ها و فعالیت ها و … از جمله توانمندی های اصلی این مجموعه می باشد.

 از جمله افتخارات این شرکت ارتباط با دوره GEONETC اتحادیه اروپا بوده است به طوریکه تعدادی از کارشناسان شرکت جزو ارزیابی کنندگان دوره های مقدماتی و پیشرفته دوره مذکور بوده است.

 

محمد آقابیگی
متخصص سنجش از دور
نجفعلی ایزانلو
مدیر عامل

مشاهده رزومه

الیاس رمضانی پور
متخصص GIS
معین آقابیگی
متخصص نرم افزار

مشاهده رزومه

راضیه رجبی
متخصص نرم افزار

مشاهده رزومه

سید احسان یثربی
کارشناس روابط بین المللی

مشاهده رزومه

زهرا رجبی
متخصص GIS

مشاهده رزومه